NeuveritelnaOdhaleni.cz
Orloj a Země

Doba konce

Vždyť již velmi, velmi zakrátko přijde Ten, který má přijít, a neopozdí se.

Židům 10,37 (B21)


Dokazují současné události, že žijeme v době konce? Plní se biblická proroctví přímo před našima očima? Kolik času nám ještě zbývá? Je konec světa blíže, než jsme si mysleli? Existuje nějaká naděje? Nějaká cesta k záchraně? Je možné konec světa přežít?

Majtréja

Maitréja - falešný Kristus přichází?

Je Maitréja pravým Kristem, který lidstvu přináší řešení všech problémů? Učiníme s jeho pomocí další krok v naší duchovní evoluci, další krok k objevení vlastního božství? Začalo už Maitréjovo veřejné působení? Kdy odhalí svou pravou totožnost? A kým vlastně ve skutečnosti je?

Více...

Hra smrti (video)

Hra smrti

Kolik procent náhodně vybraných lidí je ochotno "usmažit" soutěžícího jen proto, že párkrát špatně odpověděl? Kolik z nich bude týrat nevinného člověka jen proto, aby "nepokazili hru"? Ovládá nás televize? Kam až jsme schopní zajít ve své poslušnosti autoritám?

Více...

FBI - Usama Bin Ladin

FBI: "Nemáme důkazy o spojení bin Ládina s 11. zářím"

Proč internetová stránka, kterou FBI věnuje nejhledanějšímu teroristovi světa, nespojuje Usámu bin Ládina s útoky z 11. září 2001? Jak je možné, že bin Ládin nebyl v souvislosti s 11. zářím oficiálně obviněn? Jak na tyto otázky odpověděli představitelé FBI?

Více...

BBC informovala o pádu WTC 7 více než 20 minut před tím, než k němu došlo (video)

BBC informovala o pádu WTC 7 příliš brzo

Dokáže televizní stanice BBC vidět do budoucnosti? Má prorocké nadání? S jakým předstihem dokáže informovat o událostech, které se ještě nestaly a nic nenasvědčuje tomu, že by se stát mohly? Kdo jí řekl o tom, že budova WTC 7, do které nenarazilo žádné letadlo, se zřítí?

Více...

Lisabonská smlouva

Lisabonská smlouva – čas se krátí...

Je Lisabonská smlouva jen další nudnou smlouvou, která se běžných občanů nijak zvlášť nedotkne? Nebo je to přelomový dokument, který dramaticky ovlivní život nás všech? Dýchá z ní svoboda a demokratičnost, nebo nastoluje spíše diktaturu a vládu nevolené elity?

Více...

Vatikán

Papež volá po skutečné celosvětové autoritě

Má papež pravdu, že naléhavě potřebujeme opravdovou světovou politickou autoritu? Kdo by jí měl být? Které oblasti života by měly spadat pod správu této autority? Jakým způsobem má být zajištěno celosvětová poslušnost jejích nařízení ? Jak bude vypadat „Nový světový řád“?

Více...

Evropa

Evropská totalita do tří let

Hrozí, že se během několika málo let dramaticky změní tvář Evropy? Bude "databáze pro svobodu a bezpečnost", která má shromažďovat podrobné informace o všech 500 milionech evropských občanů, skutečně pro naše dobro, nebo bude sloužit ke kontrole mas?

Více...

Centaurus

Kdo to ve vesmíru řve?

Co je zdrojem neznámého elektromagnetického "hluku", který se začal šířit vesmírem? Proč je tak "hlasitý"? Jak to, že se tolik liší od vyzařování hvězd, galaxií nebo jiných známých vesmírných objektů? Děje se ve vesmíru něco nového? Může se to nějak dotknout i nás?

Více...

Nahoru