NeuveritelnaOdhaleni.cz
BBC informovala o padu WTC 7 příliš brzo

BBC informovala o pádu WTC 7 příliš brzo

Dokáže televizní stanice BBC vidět do budoucnosti? Má prorocké nadání? S jakým předstihem dokáže informovat o událostech, které se ještě nestaly a nic nenasvědčuje tomu, že by se stát mohly? Kdo jí řekl o tom, že budova WTC 7, do které nenarazilo žádné letadlo, se zřítí?

BBC informovala o pádu WTC 7 příliš brzo

Na konci února 2007 narazil jeden badatel ve video archivu archive.org na záznam vysílání BBC z 11. září 2007, který odhaluje neuvěřitelnou nesrovnalost. Reportéři této zpravodajské televize informovali, že došlo ke kolapsu 47 poschoďové budovy WTC 7 (označovaná i jako Salomon Brothers Building). Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby o této skutečnosti neinformovali více jak 20 minut před tím, než nastala.

Během živého vstupu z místa útoku je jasně vidět, že tato budova stále stojí. Přesto moderátor, který reportérku uvedl, stejně jako titulek s nejnovějšími zprávami oznamují, že budova již spadla...

BBC informovala o pádu WTC 7 příliš brzo

Po objevení tohoto šokujícího záznamu začala vlna jeho odstraňování jak z archive.org, tak z Googlu či Youtube. V reakci na tuto aféru šéf BBC World Porter řekl, že se jim záznam ztratil (i když mají zákonnou povinnost uchovávat několik kopií záznamů vysílání), že od doby odvysílání uběhla spousta let, že v žádném případě BBC není součástí nějakého spiknutí. Nepopřel však autentičnost záznamu a nepodal žádné vysvětlení, jak mohla BBC předem vědět o této nepředvídatelné události...

Je zajímavé, že pro naše investigativní média nebyla tato zpráva dostatečně zajímavá na to, aby se dostala do vysílání nebo alespoň do novin. Hlavně že víme, jaké zvířátko se narodilo v pražské ZOO, nebo co zase provedla Paris Hilton...

Není příliš důležité, jak to skutečně bylo s BBC a její zprávou o pádu WTC 7. Podstatná je jiná věc – a to fakt, že budova WTC 7, která nebyla zasažena žádným letadlem se zřítila velmi náhle, přímo dolů na svůj půdorys a to rychlostí volného pádu. Tato masívní ocelová budova se přeměnila na úhlednou hromádku trosek. Byly v ní relativně malé izolované požáry na několika poschodích a její vnější poškození bylo malé. Budovy přímo pod WTC byly mnohem více poškozené padajícími troskami, ale přesto jejich kostry zůstaly stát.

Žádný požár ani v kombinaci s vnějším poškozením nemůže zapříčinit náhlý, symetrický, „volný“ pád ocelové budovy a proměnit ji na hromádku trosek. WTC 7 byla třetí ocelová výšková budova v historii, která prý spadla v důsledku požáru. První dvě budovy, u kterých k tomu prý došlo, byly budovy WTC 1 a 2... Všechno nasvědčuje tomu, že za pádem WTC 7 stojí profesionálně řízená demolice. Byli jsme oklamáni. Není ale divu, vždyť si to necháme klidně líbit...

Zdroj: Britské listy a 911.yweb.sk (viz web.archive.org)

Záznam části inkriminovaného zpravodajského vstupu:

Anglicky

9/11: A Conspiracy Theory

9/11: A Conspiracy Theory

Slyšeli jste o konspiračních teoriích týkajících se událostí z 11. září 2001? Proč je někteří lidé berou tak vážně, když je oficiální verze zcela neprůstřelná a naprosto důvěryhodná? Nechcete se k těm bláznům přece přidat a zbytečně se šťourat v detailech? Nechcete přece klást nevhodné otázky? Vždyť v nevědomosti je síla... :-)

Více...

FBI - Usama Bin Ladin

FBI: "Nemáme důkazy o spojení bin Ládina s 11. zářím"

Proč internetová stránka, kterou FBI věnuje nejhledanějšímu teroristovi světa, nespojuje Usámu bin Ládina s útoky z 11. září 2001? Jak je možné, že bin Ládin nebyl v souvislosti s 11. zářím oficiálně obviněn? Jak na tyto otázky odpověděli představitelé FBI?

Více...

Africká holčička

Očkování jako kamufláž masové sterilizace v Keni?

Jak daleko jsou mocenské struktury ochotny zajít ve snaze o redukci populace v některých zemích? Může v Keni docházet pod zástěrkou očkování proti tetanu k masové sterilizaci žen v plodném věku? Nakolik můžeme věřit tomu, co je nám představováno jako správné a dobré? Nakolik můžeme věřit médiím a lidem, kteří mají moc?

Více...

Nahoru