NeuveritelnaOdhaleni.cz
FBI - Usama bin Ladin

FBI: "Nemáme důkazy o spojení bin Ládina s 11. zářím"

Proč internetová stránka, kterou FBI věnuje nejhledanějšímu teroristovi světa, nespojuje Usámu bin Ládina s útoky z 11. září 2001? Jak je možné, že bin Ládin nebyl v souvislosti s 11. zářím oficiálně obviněn? Jak na tyto otázky odpověděli představitelé FBI?

FBI: "Nemáme důkazy o spojení bin Ládina s 11. zářím"

Před nějakou dobou putoval mezi internetovými novinářskými skupinami e-mail, který zaslal Paul V. Sheridan (vítěz ceny Civil Justice Foundation za rok 2005) Muckraker Reportu. Upozorňuje v něm na webovou stránku, kterou FBI věnuje nejhledanějšímu teroristovi světa Usámovi bin Ládinovi - http://www.fbi.gov/wanted/terrorists/terbinladen.htm (viz web.archive.org, případně ulozto.cz).

V e-mailu je položena otázka: Proč stránka FBI nejhledanějšího teroristy bin Ládina nijak přímo nespojuje Usámu s událostmi 11. září 2001?“ FBI na webové stránce bin Ládina uvádí, že se po tomto muži pátrá v souvislosti s pumovými útoky ze 7. srpna 1998 na velvyslanectví Spojených států v Dar es Salaamu v Tanzánii a v Nairobi v Keni. Při těchto útocích bylo podle FBI zabito více než 200 lidí. Příčinu stíhání bin Ládina uzavírá FBI větou: „Kromě toho je bin Ládin podezřelý z dalších teroristických útoků po celém světě.“

5. června 2006 kontaktoval Muckraker Report ústředí FBI, aby zjistil, proč bin Ládinova vývěska nejhledanějšího teroristy neuvádí, že po Usámovi se rovněž pátrá ve spojitosti s 11. zářím. Muckraker Report mluvil s Rexem Tombem, šéfem Investigative Publicity FBI. Na položenou otázku Tomb odpověděl: „Na webové stránce nejhledanějšího teroristy Usámy bin Ládina není zmíněno 11. září proto, že FBI nemá žádný nezvratný důkaz usvědčující bin Ládina ze spojitosti s 11. zářím.“

Na otázku „Jak je to možné?“ Tomb odpověděl: bin Ládin nebyl v souvislosti s 11. zářím oficiálně obviněn.“ Jak je možné, že nebyl? Tomb odpovídá: „FBI sbírá důkazy. Jakmile je shromáždí, předává je Ministerstvu spravedlnosti. Ministerstvo spravedlnosti pak rozhoduje, zda má dostatek důkazů k předložení případu před velkou federální porotu. V případě pumových útoků na velvyslanectví Spojených států roku 1998 byl bin Ládin velkou porotou oficiálně obviněn. Ve spojitosti s 11. zářím nebyl oficiálně obviněn z toho důvodu, že FBI nemá žádný nezvratný důkaz spojující bin Ládina s 11. zářím.“

Tato vyjádření mluvčího FBI vyvolávají neodbytné otázky. Jestliže vláda Spojených států nemá dostatek jednoznačných důkazů usvědčujících bin Ládina ze spojitosti s 11. zářím, jak je pak možné, že měla dostatek důkazů, aby vtrhla do Afghánistánu a „vykouřila ho z jeho jeskyně?“ Federální vláda USA tvrdila, že napadla Afghánistán, aby „z kořene vyvrátila“ bin Ládina a Taliban. Bushova administrativa prostřednictvím mainstreamových médií Američanům a světu sdělila, že Usáma bin Ládin je veřejným nepřítelem číslo jedna a že je zodpovědný za smrt téměř 3000 lidí z 11. září roku 2001. Avšak přesto o téměř pět let později FBI tvrdí, že nemá žádný nezvratný důkaz usvědčující bin Ládina ze spojitosti s 11. zářím…

Tohle by mělo být ve zprávách po celém světě. Proč tomu tak není? Proč média Spojených států a celého světa tak slepě věří scénáři, který poskytla vláda USA pro 11. září, místo aby zkoumala bez vášní, předsudků a zaujatosti události onoho tragického dne? Tolik ověřitelných faktů, které jsou v rozporu s oficiálním vysvětlením, je přece dostupných pouhým několikerým kliknutím počítačovou myší. Proč média zesměšňují jako konspirační blázny ty, kdo zpochybňují oficiální verzi, místo aby naslouchala důkazům, které podněcují oprávněné otázky vůči vládní interpretaci událostí 11. září? Kdo řídí zprávy v médiích?

Celosvětová média i Bushova administrativa už šest let bin Ládina a 11. září spojují, jako by měli jednoznačný důkaz, že je zodpovědný za zhroucení dvojčat, útok na Pentagon a zánik letu 93. Jak je to možné, když federální vyšetřovací služba (FBI) dosud žádný usvědčující důkaz nenašla?

FBI nemá žádný nezvratný důkaz usvědčující Usámu bin Ládina ze spojitosti s 11. zářím.“ (Rex Tomb, šéf Investigative Publicity FBI, 5. června 2006)

Přemýšlejte o tom.

Zdroje: 911.yweb.sk (viz web.archive.org) a FBI – nejhledanější terorista (viz web.archive.org)

P.S. Neměl by nejhledanější terorista vypadat spíš nějak takto?

USAman Bush Ládin

"Naši nepřátelé jsou inovativní a vynalézaví, a my také. Nikdy nepřestanou vymýšlet nové způsoby, jak ublížit naší zemi a našim lidem, a my také ne." (George W. Bush, 5. 8. 2004, Washington D.C.)

"Říkám vám, že je nepřítel, který by chtěl zaútočit na Ameriku, Američany, znovu. Prostě tam je. To je realita tohoto světa. A já mu přeju všechno nejlepší." (George W. Bush, 12. 1. 2009, Washington D.C.)

Zdroj: Wikipedia: Bushism

BBC informovala o pádu WTC 7 více než 20 minut před tím, než k němu došlo (video)

BBC informovala o pádu WTC 7 příliš brzo

Dokáže televizní stanice BBC vidět do budoucnosti? Má prorocké nadání? S jakým předstihem dokáže informovat o událostech, které se ještě nestaly a nic nenasvědčuje tomu, že by se stát mohly? Kdo jí řekl o tom, že budova WTC 7, do které nenarazilo žádné letadlo, se zřítí?

Více...

9/11: A Conspiracy Theory

9/11: A Conspiracy Theory

Slyšeli jste o konspiračních teoriích týkajících se událostí z 11. září 2001? Proč je někteří lidé berou tak vážně, když je oficiální verze zcela neprůstřelná a naprosto důvěryhodná? Nechcete se k těm bláznům přece přidat a zbytečně se šťourat v detailech? Nechcete přece klást nevhodné otázky? Vždyť v nevědomosti je síla... :-)

Více...

End of America

Konec Ameriky

Jsou USA stále synonymem svobody, lidských práv a demokracie? Co se ve Spojených státech změnilo v rámci boje proti terorismu po 11.9.2001? Existuje nějaká podobnost mezi tím, co se v současné době odehrává v Americe a tím, co se dělo v předválečném Německu? Je možné, že USA směřují k totalitě a policejnímu státu?

Více...

Nahoru