NeuveritelnaOdhaleni.cz
Promítačka

Filmy a videa

Tak i vy, až uvidíte, že se toto děje, vězte, že je blízko království Boží.

Lukáš 21,31

Hledáš pravdu?

Hledáš pravdu?

Jaký je náš původ? Jaký je smysl a cíl našeho života? Existuje Bůh? Pokud ano, zajímá se o nás? Pokud nás Bůh miluje, proč existuje zlo a utrpení? Končí náš život smrtí? Budeme postavení před Boží soud? Existuje nebe a peklo? Co nás čeká v budoucnosti? Máme nějakou naději? Kde se můžeme dozvědět pravdu?

Více...

Ivor Myers

Kázání Ivora Myerse

Poskytl Bůh svému lidu "GPS navigaci", která mu pomůže rozpoznat správnou cestu od falešné? Existuje spojení mezi poetickou knihou Píseň písní a apokalyptickým Zjevením? Co může bývalá hvězda hip-hopu vědět o tajemství černé díry a o možném úniku z ní? Jaký vliv má na nás zábavní průmysl? Poslechněte si Ivora Myerse...

Více...

Město v plamenech

Doba konce

Jaká nás čeká budoucnost? Můžeme ji vyhlížet s nadějí nebo s opodstatněnými obavami? Jaké dramatické události a změny nás v dohledné době čekají? Žijeme v závěru dějin tohoto světa? Co o tom říkají biblická proroctví? Pokud se konec tohoto světa skutečně přiblížil, můžeme ho přežít? Pokud ano, na čem naše přežití závisí?

Více...

Pterois volitans

Stvoření x evoluce

Je evoluční teorie vědecky prokázaným faktem nebo ateistickou pohádkou, založenou na touze zbavit se Stvořitele? Kdo stojí za původem života - slepá náhoda nebo mocný a milující Bůh? Pro kterou z těctho možností svědčí vědecké důkazy? Jste ochotní je bez předsudků zvážit a přijmout realitu? I když to může změnit váš život?

Více...

Dívka a její odraz

Životní příběhy a zkušenosti

Proč se o nás Bůh zajímá? Proč mu na nás záleží? Proč chce, abychom se pro něj svobodně rozhodli, abychom přijali jeho nabídku spásy, abychom ho milovali? Co vše je ochoten udělat milující Otec, aby zachránil své děti? Co vše je ochoten udělat Bůh, aby získal naši pozornost, aby získal naše srdce?

Více...

Noemova archa nalezena?

Biblická archeologie

Je možné na vědeckém základě dokázat historickou přesnost Bible? Skutečně existovala města, národy a králové, o kterých se dozvídáme z Písma? Byla v pohoří Ararat nalezena Noemova archa? Byly objeveny pozůstatky Sodomy a Gomory? Naplnila se biblická proroctví? O čem svědčí archeologické objevy?

Více...

Videotéka

Videotéka

Chcete se potěšit? Potřebujete načerpat povzbuzení? Novou sílu? Novou motivaci? Opravdu Bůh slyší naše modlitby? Může Ježíš skutečně měnit životy? Je naše víra opravdová? Pokud máte chvilku a rádi byste se podívali na zajímavé video, možná si vyberete některé z těch, která podle mě stojí za shlédnutí.

Více...

Nahoru