NeuveritelnaOdhaleni.cz
BBC informuje o pádu WTC příliš brzo

BBC věděla o pádu WTC 7 více než 20 minut předem

Dokáže televizní stanice BBC vidět do budoucnosti? Má prorocké nadání? S jakým předstihem dokáže informovat o událostech, které se ještě nestaly a nic nenasvědčuje tomu, že by se stát mohly? Odkud získává své informace? Krátký záznam zpravodajství BBC z 11. září 2001 (anglicky).

Zajímavý článek o neuvěřitelném "prorockém nadání" stanice BBC si můžete přečíst zde:

BBC byla informována o pádu mrakodrapu v komplexu WTC půl hodiny předem

Součástí článku jsou odkazy na záznam inkriminovaného zpravodajství, reakce šéfa BBC World Portera atd. Určitě stojí za přečtení. Další článek se stejnou tématikou je například zde:

BBC odvysielala správu o páde WTC č.7 20 minút predtým ako sa to stalo

Je poněkud zvláštní, že tato zpráva nebyla pro naše investigativní média natolik zajímavá, aby se dostala do vysílání...

Anglicky

BBC informovala o pádu WTC 7 více než 20 minut před tím, než k němu došlo (video)

BBC informovala o pádu WTC 7 příliš brzo

Dokáže televizní stanice BBC vidět do budoucnosti? Má prorocké nadání? S jakým předstihem dokáže informovat o událostech, které se ještě nestaly a nic nenasvědčuje tomu, že by se stát mohly? Kdo jí řekl o tom, že budova WTC 7, do které nenarazilo žádné letadlo, se zřítí?

Více...

9/11: A Conspiracy Theory

9/11: A Conspiracy Theory

Slyšeli jste o konspiračních teoriích týkajících se událostí z 11. září 2001? Proč je někteří lidé berou tak vážně, když je oficiální verze zcela neprůstřelná a naprosto důvěryhodná? Nechcete se k těm bláznům přece přidat a zbytečně se šťourat v detailech? Nechcete přece klást nevhodné otázky? Vždyť v nevědomosti je síla... :-)

Více...

FBI - Usama Bin Ladin

FBI: "Nemáme důkazy o spojení bin Ládina s 11. zářím"

Proč internetová stránka, kterou FBI věnuje nejhledanějšímu teroristovi světa, nespojuje Usámu bin Ládina s útoky z 11. září 2001? Jak je možné, že bin Ládin nebyl v souvislosti s 11. zářím oficiálně obviněn? Jak na tyto otázky odpověděli představitelé FBI?

Více...

Nahoru