NeuveritelnaOdhaleni.cz
Druhá věž WTC zasažena

11. září 2001 - hledání pravdy

Stojíme na pokraji celosvětové reorganizace. Všechno co potřebujeme je pořádná, všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým světovým řádem.

David Rockefeller, fórum OSN, 14.9.1994


Je oficiální verze popisu událostí 11.září 2001 pravdivá? Odehrály se skutečně tak, jak nám tvrdí média a vláda USA? Nebo jsou vědecké, svědecké i jiné důkazy, že útok na Světové obchodní centrum (WTC) a Pentagon nemohl proběhnout tak, jak se nás snaží přesvědčit oficiální propaganda? Kdo stojí za těmito událostmi? Komu prospěly? Čemu všemu jsou lidé ochotni věřit, pokud se jim to opakuje pořád dokola? Platí, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou? Necháme se vodit za nos?

9/11: A Conspiracy Theory

9/11: A Conspiracy Theory

Slyšeli jste o konspiračních teoriích týkajících se událostí z 11. září 2001? Proč je někteří lidé berou tak vážně, když je oficiální verze zcela neprůstřelná a naprosto důvěryhodná? Nechcete se k těm bláznům přece přidat a zbytečně se šťourat v detailech? Nechcete přece klást nevhodné otázky? Vždyť v nevědomosti je síla... :-)

Více...

BBC vidí do budoucnosti

BBC věděla o pádu WTC 7 více než 20 minut předem

Dokáže televizní stanice BBC vidět do budoucnosti? Má prorocké nadání? S jakým předstihem dokáže informovat o událostech, které se ještě nestaly a nic nenasvědčuje tomu, že by se stát mohly? Odkud získává své informace? Krátký záznam zpravodajství BBC z 11. září 2001 (anglicky).

Více...

11. září 2001 - hledání pravdy

Hledání skutečného pozadí událostí z 11. září 2001 není předmětem mých stránek. Na první pohled se dokonce zdá, že toto téma k těm ostatním na tomto webu ani nepatří.

Jsem však přesvědčen o opaku. Podle mě otevírají události z 11. září dveře naplnění biblických proroctví o dvou výrazných mocnostech spolupracujících na ovládnutí světa (viz Zjevení 13). Pro tyto mocnosti je jistě zásadní, že díky "teroristickým" útokům z 11. září 2001 jsou lidé ochotní vzdát se velké části svých práv a svobod.

"Válka za svobodu" nepřinesla jen možnost uvěznit kohokoliv na neomezenou dobu bez uvedení důvodu, zřízení tajných věznic, kde byli a dosud jsou bez obvinění či soudu drženy a mučeny stovky lidí, nepřinesla jen plošné monitorování telefonátů a mailů a "právo" USA vojensky zasáhnout kdekoliv na světě. Tato honba za neporazitelným nepřítelem nepřinesla jen pohádkové zisky bankéřům a zbrojním korporacím. "Válka s terorem" přináší především ideální podmínky pro nastolení Nového světového řádu... Náhoda?

„Stojíme na pokraji celosvětové reorganizace. Všechno co potřebujeme je pořádná, všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým světovým řádem.“ (David Rockefeller, fórum OSN, 14.9.1994)

„Proces transformace, i kdyby došlo k revolučnímu posunu, bude pravděpodobně dlouhodobý, pokud by ovšem nedošlo k nějaké katastrofické a urychlující události, něčemu jako nový Pearl Harbor. (Přestavba americké obrany, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Jeb Bush, Paul Wolfowitz..., září 2000)

Je nepochybné, že události 11. září 2001 změnily svět. Zkoumání jejich pozadí je velice široké téma. Je obrovské množství nesrovnalostí mezi oficiální verzí a fakty, dokonce mezi oficiální verzí a přírodními zákony. Jak už jsem zmínil, cílem těchto stránek není tyto nesrovnalosti odhalovat. Množí se však překlady filmů, které se těmto otázkám věnují. Jeden moudrý muž řekl, že "jeden obraz je lepší než tisíc slov" a já si myslím, že jeden film může být lepší než tisíc obrázků. Nabízím tedy několik tipů na filmy, které je možné najít online s českými nebo slovenskými titulky, a které podle mě stojí za shlédnutí:

Loose Change 2nd Edition

Loose Change 2nd Edition

Věděli někteří představitelé americké vlády o útocích z 11. září 2001 předem? Byli do nich zapojeni? Kam zmizely trosky Boeingu 757, který údajně narazil do Pentagonu? Skončila cesta letu 93 havárií u Shanksville? Kolik z "teroristů", kteří údajně provedli útoky je dosud naživu? Kdo stojí v pozadí událostí 11. září 2001?

Hodnocení na CSFD.cz

Trosky WTC

911 Mysteries - Demolitions

Skutečně mohl stát za zřícením budov WTC oheň? Proč jejich trosky hořely vysokým žárem ještě mnoho týdnů po kolapsu? Existují důkazy řízené demolice těchto budov? Jsou důkazy pro použití výbušnin? Co se v budovách dělo týden před nárazem letadel? Jaké práce probíhaly v uzavřených patrech? Kdy se dozvíme pravdu?

Hodnocení na CSFD.cz

9/11: Press for Truth

9/11: Press for Truth

Jak dlouhá doba uběhla od útoků z 11. září 2001 do zahájení jejich vyšetřování? Byly zodpovězeny všechny zásadní otázky? Nebo existují velice silné argumenty pro nutnost obnovit vyšetřování? O čem svědčí přehlédnuté zpravodajské vstupy a zamlčené příběhy? Jak duchaplně dokázal prezident Bush odpovídat na otázky?

Hodnocení na CSFD.cz

9/11: Blueprint for Truth

9/11: Blueprint for Truth

Přesvědčí vás architekt Richard Gage předloženými důkazy o tom, že tři budovy komplexu Světového obchodního centra nespadly kvůli požáru, jak tvrdí vláda USA, ale kvůli řízené demolici pomocí výbušnin? Kolik fyzikálních zákonů (pokud věříme oficiální verzi) bylo 11. září 2001 porušeno?

Hodnocení na CSFD.cz

Loose Change Final Cut

Loose Change Final Cut

Třetí díl legendární série není pouhým přepracováním předešlých dokumentů. Jedná se o kompletně nový film s dosud nevysílanými obrazovými materiály, komentáři, rozhovory a svědectvími očitých svědků (sekundární exploze ve WTC, Pentagon atd.) Události z 11. září 2001 změnily USA a celý svět. Kdo za nimi stojí?

Hodnocení na CSFD.cz

ZERO: An Investigation Into 9/11

ZERO: An Investigation Into 9/11

O jakých explozích hovoří lidé, kteří unikli z věží WTC těsně před jejich kolapsem? Co zbylo po Boeingu, který údajně narazil do Pentagonu? Jaký trest potkal zodpovědné velitele po neuvěřitelném selhání vzdušné obrany USA? Kolik z údajných únosců letadel je stále naživu? Zná Usáma bin Ládin tajemství elixíru mládí?

Hodnocení na CSFD.cz

Nahoru