NeuveritelnaOdhaleni.cz
Prorok píše

21. Prorocké poslání dnes

Promlouval Bůh ke svému lidu prostřednictvím proroků jen v biblických dobách? Jak je to s darem proroctví v současnosti? Posílá Bůh své proroky i dnes? Jaké poselství přinášejí? Na základě čeho můžeme poznat pravého proroka od falešného? Byla Ellen Whiteová pravým Božím prorokem?

Tuto přednášku si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej 21. Prorocké poslání dnes (50:47)

Stáhnout:

Stahuj 21. Prorocké poslání dnes (mp3) (23,2 MB) nebo ulozto.cz (24 MB)

Video:

Video 21. Prorocké poslání dnes

Přednášející: Radim Passer

Mnoho církví

22. Proč je tolik církví?

Proč existuje tolik různých křesťanských denominací, když se všechny odvolávají na Ježíše Krista jako svého Pána? Je možné určit, která z těchto církví přináší pravé poselství o Bohu, pravé evangelium a víru založenou na pravdě? Jak můžeme rozlišit pravdu od polopravd, bludů a lží? Jakou roli v tom hraje Bible?

Více...

Prorok

Hledání pravdy 9 - Duch proroctví

Existují přesvědčivé důkazy pro pravdivost a spolehlivost Bible? Odkud bibličtí proroci věděli, co se stane v budoucnosti? Bylo předpovídání budoucích událostí hlavním úkolem proroků? Může se prorocký dar vyskytovat i v současnosti? Podle jakých měřítek můžeme poznat pravé proroky od falešných?

Více...

Socha Krista v Rio de Janeiro

Dávejte si pozor, aby vás někdo nesvedl

Co Ježíš považoval za největší nebezpečí, kterému budou lidé čelit v době konce? Před čím své učedníky obzvlášť varoval? Proč je právě svod tak nebezpečný? Jak se před ním můžeme ochránit? Jak nenaletět falešným prorokům a mesiášům? Co nám pomůže odlišit pravdu od lži? Na jakém základě máme budovat svůj život?

Více...

Nahoru