NeuveritelnaOdhaleni.cz
Mnoho církví

22. Proč je tolik církví?

Proč existuje tolik různých křesťanských denominací, když se všechny odvolávají na Ježíše Krista jako svého Pána? Je možné určit, která z těchto církví přináší pravé poselství o Bohu, pravé evangelium a víru založenou na pravdě? Jak můžeme rozlišit pravdu od polopravd, bludů a lží? Jakou roli v tom hraje Bible?

Tuto přednášku si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej 22. Proč je tolik církví? (42:47)

Stáhnout:

Stahuj 22. Proč je tolik církví? (mp3) (19,6 MB) nebo ulozto.cz (21 MB)

Video:

Video 22. Proč je tolik církví?

Přednášející: Radim Passer

Zoufalství bezbožných

23. Sedm posledních ran

Existuje nějaká spojitost mezi příběhem o deseti egyptských ranách a následném vyjití Izraelců z Egypta a událostmi, které mají nastat krátce před druhým příchodem Ježíše Krista? K jakým katastrofám má před blížícím se koncem světa dojít? Na koho dopadne sedm posledních ran? Můžeme se jim nějakým způsobem vyhnout?

Více...

Kostel

Proč existuje tolik církví?

Proč existuje tolik křesťanských církví? Jaký je mezi nimi rozdíl? Na čem zakládají svá učení? Drží se Bible a jejích pravd? Slouží všechny stejnému Bohu? Je možné zajistit si spasení díky církevní příslušnosti? Je vůbec důležité patřit k církvi? A jak je možné poznat, která z nich je ta pravá?

Více...

Bazilika sv. Petra - noc

Jediná pravá církev?

Je skutečně Římskokatolická církev jedinou pravou církví? Co podle katolické Kongregace pro nauku víry chybí ostatním církvím k dokonalosti? Opravdu je podřízení se papeži jako hlavě jedním ze základních poznávacích znaků pravé církve? Nemá být hlavou církve někdo úplně jiný?

Více...

Nahoru