NeuveritelnaOdhaleni.cz
Radim Passer

Radim Passer - Byznys a víra

Proč odevzdal jeden z českých miliardářů své srdce Bohu? Co ho vedlo k radikálnímu přehodnocení svých priorit a k přijetí Ježíše Krista za Pána svého života? Jaké zkušenosti se svým Stvořitelem a Vykupitelem Radim Passer prožívá? Jak se Boží moc projevuje v životě jednoho z našich nejúspěšnějších podnikatelů? Opravdu je téměř nemožné, aby se boháč dostal do Božího království?

Životní příběh Radima Passera, jednoho z nejúspěšnějších českých developerů, zakladatele a majoritního vlastníka společnosti Passerinvest Group, si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej Radim Passer - Byznys a víra (00:48:26)

Stáhnout:

Stahuj Radim Passer - Byznys a víra (mp3) (22,2 MB) nebo ulozto.cz (23,25 MB)

Video:

Video Radim Passer - Byznys a víra

Clifford Goldstein

Příběh Clifforda Goldsteina

Jakou cestu musí urazit zarytý ateista židovského původu zabývající se filozofickými úvahami plnými relativismu, aby poznal skutečný smysl svého života? Je možné, aby někdo takový uvěřil v Ježíše Krista a vzdal se pro něj svého největšího pokladu? Jakou cenu byl nakonec Cliff ochoten zaplatit za poznání pravdy?

Více...

Doug Batchelor

Doug Batchelor - Nejbohatší poustevník

Doug se narodil jako dítě slavných, úspěšných a velice bohatých rodičů. Přesto neprožíval šťastné dětství. Měl problémy s drogami i alkoholem, vážně uvažoval o sebevraždě. V šestnácti letech se stal poustevníkem žijícím v jeskyni vysoko v horách. V této jeskyni objevil úžasný poklad, který naprosto změnil jeho život...

Více...

Prof. Dr. Walter Veith

Prof. Dr. Walter Veith - Z evolucionisty kreacionistou

Prof. Dr. Walter Veith byl dlouhá léta byl zapřísáhlým evolucionistou a přesvědčeným ateistou. Pečlivým studiem, ke kterému ho za zvláštních okolností vyprovokoval jeden truhlář, však došel k poznání, že evoluční teorie nemůže obstát tváří v tvář faktům. Poznal také, že existuje Bůh, který mocně zasahuje i v jeho životě.

Více...

Nahoru