NeuveritelnaOdhaleni.cz
Ind

Příběh za písní Rozhodl jsem se jít za Ježíšem

V polovině 19. století se jeden indický muž spolu se svou rodinou rozhodl odevzdat svůj život Kristu. Zůstalo toto jeho rozhodnutí pevné, i když mu náčelník vesnice vyhrožoval smrtí, pokud se Ježíše nevzdá? Zůstalo pevné, i když pro víru v Ježíše zemřela jeho žena a děti? Proč? Přinesla pevná víra tohoto muže pouze vyvraždění jeho rodiny nebo i něco pozitivního?

České titulky

Slovenské titulky

Vězeň hříchu

Evangelium

V jaké situaci se jako hříšní lidé nacházíme? Co všechno je součástí evangelia, dobré zprávy, kterou nám přináší Bible? Je evangelium pouze o odpuštění našich hříchů nebo nám přináší ještě užásnější zprávy o tom, co všechno pro nás Ježíš udělal a co všechno nám nabízí? O čem všem je vlastně evangelium?

Více...

Jsi připraven zemřít pro svou víru?

Jsi připraven zemřít pro svou víru?

Je tvá víra opravdová? Miluješ Boha natolik, že bys byl ochoten pro něj zemřít? Jsou země, kde křesťané před podobnou volbou stojí. Podle biblických proroctví není daleko čas, kdy před ní budou stát všichni Kristovi následovníci. Můžeme být prozatím v klidu nebo je důležité si podobné otázky klást?

Více...

Křižáci útočí

Buďte nepohnutelní!

Kde máme brát sílu a odvahu, abychom dokázali nepohnutelně stát na Boží straně? Co nám může pomoci, abychom zůstali pevní ve víře, i když na nás útočí nepřítel? Věříme Božím zaslíbením? Věříme tomu, že boj je jeho záležitostí a že ve spojení s ním je naše vítězství jisté? Jsme rozhodnutí zůstat věrní Bohu, i kdyby nás to mělo stát život?

Více...

Nahoru