NeuveritelnaOdhaleni.cz
Orloj a Země

Doba konce

Vždyť již velmi, velmi zakrátko přijde Ten, který má přijít, a neopozdí se.

Židům 10,37 (B21)


Dokazují současné události, že žijeme v době konce? Plní se biblická proroctví přímo před našima očima? Kolik času nám ještě zbývá? Je konec světa blíže, než jsme si mysleli? Existuje nějaká naděje? Nějaká cesta k záchraně? Je možné konec světa přežít?

Papež František vyzývá k jednotě

Je papežova výzva k jednotě naplněním proroctví?

Může být poselství papeže Františka k vůdcům charismatických církví v USA důležitým krokem k naplnění proroctví? Čím se tato jeho výzva liší od těch, kterými Katolická církev v minulosti apelovala na "odloučené protestantské bratry", aby se vrátili do lůna "matky církví"? Skutečně je protest proti nebiblickému učení Vatikánu u konce?

Více...

Obamovy seznamy smrti

Seznamy smrti ukázaly Obamovu drsnou tvář

Přišel po letech vlády kovboje z Texasu mírnější prezident, který dbá na lidská práva, nebo je Barack Obama ještě drsnější než jeho předchůdce? Kdo rozhoduje o tom, který z údajných teroristů má být zabit? Co všechno je možné ospravedlnit v rámci "války proti terorismu"?

Více...

Breaking News CNN

Něco je špatně, tvrdí vědec

Co se to s naší planetou děje? Odehrává se před našima očima něco zvláštního nebo je všechno při starém? Jaké mají seismologové vysvětlení pro stále narůstající četnost výskytu silných zemětřesení? Opravdu je něco špatně? Schyluje se k něčemu? Co o tom říkají biblická proroctví?

Více...

Obama před zrcadlem

Obama: Všechny zdroje jsou v mých rukou

Co se to v USA děje? Svědčí poslední legislativní kroky Baracka Obamy o pozvolném nástupu diktatury ve Spojených státech? O jaká další práva a svobody občané USA přišli? Jaká se před nimi rýsuje budoucnost? A může vývoj v USA ovlivnit i naši budoucnost?

Více...

Výsadek US Army

Kontroverzní zákon schválen: USA se staly bojištěm

Svoboda občanů Spojených států utrpěla pod osvědčenou záminkou boje proti terorismu další těžkou ránu. Jaké pravomoci získává americká armáda poté, co prezident USA podepsal zákon, který definuje území Spojených států jako bojiště? Proti komu je tento zákon namířen?

Více...

Blesk nad Texasem

Rok 2011: Extrémní výkyvy počasí, vysvětlení chybí

Proč v posledních letech dochází k tak dramatickému nárůstu přírodních katastrof co do počtu i síly? Jde jen o náhodu nebo nás tyto jevy mají na něco upozornit či před něčím varovat? Co se to se světem děje? Můžeme se o tom něco dozvědět z biblických proroctví?

Více...

Bush a Benedikt XVI.

WikiLeaks: Vatikán je klíčovým hráčem světové scény

Zajímá se největší světová velmoc o Vatikán? Berou Spojené státy malinký státeček uprostřed Říma vážně? Je pro ně papež rovnocenným partnerem? Co se můžeme o vstazích mezi USA a Vatikánem dozvědět z dokumentů zveřejněných na stránkách WikiLeaks?

Více...

Prstenec na slunci

Na slunci se vytvořil obrovský prstenec

Co se to na slunci poslední dobou děje? Představují pro nás sluneční bouře a erupce nějaká rizika? Mohou způsobit pouze malé nepříjemnosti a výpadky některých systémů nebo mohou dokonce ohrozit život na naší planetě? Co o tom říká Bible?

Více...

Majtréja

Maitréja - falešný Kristus přichází?

Je Maitréja pravým Kristem, který lidstvu přináší řešení všech problémů? Učiníme s jeho pomocí další krok v naší duchovní evoluci, další krok k objevení vlastního božství? Začalo už Maitréjovo veřejné působení? Kdy odhalí svou pravou totožnost? A kým vlastně ve skutečnosti je?

Více...

Hra smrti (video)

Hra smrti

Kolik procent náhodně vybraných lidí je ochotno "usmažit" soutěžícího jen proto, že párkrát špatně odpověděl? Kolik z nich bude týrat nevinného člověka jen proto, aby "nepokazili hru"? Ovládá nás televize? Kam až jsme schopní zajít ve své poslušnosti autoritám?

Více...

Nahoru