NeuveritelnaOdhaleni.cz
New Age

Hnutí New Age – Prof. Dr. Walter Veith

Do jakých oblastí proniká hnutí New Age? Jak ovlivňuje literaturu a hollywoodskou produkci? Kde všude se setkáváme s jeho symboly? Odkud a kým je toto hnutí řízeno? Co je jeho cílem? Kolik je bohů New Age a jak těžké je stát se jedním z nich? Kdo je to Maitreya? V čem se liší učení New Age od biblického?

New Age je velice dobře organizované celosvětové hnutí, které stále více proniká do vládních i intelektuálních kruhů, významně ovlivňuje literaturu i hollywoodskou produkci a s jeho symboly se setkáváme téměř na každém kroku.

Odkud a kým je toto hnutí řízeno? Co je jeho cílem? Kolik je bohů New Age a jak těžké je stát se jedním z nich? Kdo je to Maitreya? V čem se liší učení New Age od biblického? Kde je pravda?

Dříve než se Prof. Veith stal adventistou, byl spolu se svou rodinou zapojen do hnutí New Age a přijímal mnohé z jeho učení.

Přednáška Prof. Dr. Waltera Veitha:

 • Hnutí New Age - 1. část

  První část přednášky si můžete poslechnout online:

  Loading player...

  Přehrát na webu yourlisten.com:

  Poslouchej Hnutí New Age - 1. část – Prof. Dr. Walter Veith (47:02)

  Stáhnout:

  Stahuj Hnutí New Age - 1. část – Prof. Dr. Walter Veith (mp3) (86,1 MB)

 • Hnutí New Age - 2. část

  Druhou část přednášky si můžete poslechnout online:

  Loading player...

  Přehrát na webu yourlisten.com:

  Poslouchej Hnutí New Age - 2. část – Prof. Dr. Walter Veith (48:12)

  Stáhnout:

  Stahuj Hnutí New Age - 2. část – Prof. Dr. Walter Veith (mp3) (44,1 MB) nebo ulozto.cz (136 MB) - obě části

Majtréja

Maitréja - falešný Kristus přichází?

Je Maitréja pravým Kristem, který lidstvu přináší řešení všech problémů? Učiníme s jeho pomocí další krok v naší duchovní evoluci, další krok k objevení vlastního božství? Začalo už Maitréjovo veřejné působení? Kdy odhalí svou pravou totožnost? A kým vlastně ve skutečnosti je?

Více...

Šelma z propasti

Šelma z propasti

Koho představuje tajemná dravá šelma z propasti, o které hovoří 11. kapitola knihy Zjevení? Je tato mocnost aktivní i v dnešní době? Dotýká se nás nějak její působení? Máme si na ni dávat pozor? Čím je tak nebezpečná? Existuje plán na zničení křesťanství? Jaké jsou jeho body? Do jaké míry se je již podařilo splnit?

Více...

Buddha

23. Agenda New Age

Kdo stojí v pozadí hnutí New Age a co je jeho cílem? Jakým způsobem připravují různé skupiny spojené s tímto hnutím cestu kosmickému Kristovi, který má uspokojit potřeby všech náboženství? Kdo je to Maitreya? Co všechno je zasaženo a ovlivněno učením New Age? Jsou tradiční křesťané proti jeho vlivu imunní?

Více...

Nahoru