NeuveritelnaOdhaleni.cz
Buddha

23. Agenda New Age

Kdo stojí v pozadí hnutí New Age a co je jeho cílem? Jakým způsobem připravují různé skupiny spojené s tímto hnutím cestu kosmickému Kristovi, který má uspokojit potřeby všech náboženství? Kdo je to Maitreya? Co všechno je zasaženo a ovlivněno učením New Age? Jsou tradiční křesťané proti jeho vlivu imunní?

New Age

Hnutí New Age – Prof. Dr. Walter Veith

Do jakých oblastí proniká hnutí New Age? Jak ovlivňuje literaturu a hollywoodskou produkci? Kde všude se setkáváme s jeho symboly? Odkud a kým je toto hnutí řízeno? Co je jeho cílem? Kolik je bohů New Age a jak těžké je stát se jedním z nich? Kdo je to Maitreya? V čem se liší učení New Age od biblického?

Více...

Majtréja

Maitréja - falešný Kristus přichází?

Je Maitréja pravým Kristem, který lidstvu přináší řešení všech problémů? Učiníme s jeho pomocí další krok v naší duchovní evoluci, další krok k objevení vlastního božství? Začalo už Maitréjovo veřejné působení? Kdy odhalí svou pravou totožnost? A kým vlastně ve skutečnosti je?

Více...

Socha Krista v Rio de Janeiro

Dávejte si pozor, aby vás někdo nesvedl

Co Ježíš považoval za největší nebezpečí, kterému budou lidé čelit v době konce? Před čím své učedníky obzvlášť varoval? Proč je právě svod tak nebezpečný? Jak se před ním můžeme ochránit? Jak nenaletět falešným prorokům a mesiášům? Co nám pomůže odlišit pravdu od lži? Na jakém základě máme budovat svůj život?

Více...

Nahoru