NeuveritelnaOdhaleni.cz
Ježíš se vrací

3. Návrat Ježíše Krista

Znamení, která měla podle Ježíšových slov signalizovat konec světa, se plní před našima očima. Máme propadnout beznaději a depresím? Máme si co nejvíce užívat a nemyslet na budoucnost? Nebo se máme upnout k Ježíšovu slibu, že se vrátí pro svůj lid? Týká se jeho slib i nás? Můžeme se na Ježíšova slova spolehnout?

Tuto přednášku si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej 3. Návrat Ježíše Krista (38:55)

Stáhnout:

Stahuj 3. Návrat Ježíše Krista (mp3) (17,8 MB) nebo ulozto.cz (19 MB)

Video:

Video 3. Návrat Ježíše Krista

Přednášející: Radim Passer

Země v dlaních

4. Tajemství stvoření

Když se rozhlédneme kolem sebe a vidíme krásy přírody, rostliny, zvířata, lidi nebo třeba hvězdy na nebi, vidíme produkt náhody nebo dílo moudrého Stvořitele? Co když tu nejsme náhodou? Co když nás učinil Bůh s určitým záměrem? Co říká o našem původu Bible? Co říká o smyslu našeho života? Co říká o našem Bohu?

Více...

Druhý příchod Ježíše Krista

Návrat Krále - druhý příchod Ježíše Krista

Schyluje se k největší události v dějinách lidstva? Vrátí se Ježíš Kristus na naši planetu? Co říká Bible o jeho druhém příchodu? Kdy má nastat a jak bude probíhat? Týká se tato převratná událost pouze křesťanů nebo zasáhne všechny obyvatele Země? Jsou nějaké důkazy, že k Ježíšovu návratu skutečně dojde?

Více...

Přesýpací hodiny

Znamení doby konce - Prof. Dr. Walter Veith

Před svým ukřižováním poukázal Ježíš svým učedníkům na znamení, která budou předcházet jeho návrat. Před jakým nebezpečím varoval na prvním místě? Jaká další znamení konce času uvedl? Můžeme vidět jejich naplnění v dnešní době? Jak blízko jsme druhému příchodu Ježíše Krista?

Více...

Nahoru