NeuveritelnaOdhaleni.cz
Země v dlaních

4. Tajemství stvoření

Když se rozhlédneme kolem sebe a vidíme krásy přírody, rostliny, zvířata, lidi nebo třeba hvězdy na nebi, vidíme produkt náhody nebo dílo moudrého Stvořitele? Co když tu nejsme náhodou? Co když nás učinil Bůh s určitým záměrem? Co říká o našem původu Bible? Co říká o smyslu našeho života? Co říká o našem Bohu?

Tuto přednášku si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej 4. Tajemství stvoření (44:25)

Stáhnout:

Stahuj 4. Tajemství stvoření (mp3) (20,3 MB) nebo ulozto.cz (21 MB)

Video:

Video 4. Tajemství stvoření

Přednášející: Radim Passer

Archeologie potvrzuje Bibli

5. Poklad dávných svitků

Mají pravdu zastánci spolehlivosti Bible nebo její kritici? Můžeme věřit tomu, co je v této knize napsáno? Nakolik se v průběhu staletí změnil její obsah? Najdeme v ní absolutní pravdu nebo jen smyšlenky, staré báje a pověsti? Můžeme skrze Písmo poznat Boha a jeho charakter? Může nám tato kniha ukázat cestu k věčnosti?

Více...

Kalendář

Důkaz z kalendáře

Je evoluční teorie vědecky dokázaná nebo je k jejímu přijetí potřeba víra? Svědčí objektivní důkazy pro náhodný vznik života v průběhu miliard let? Může rozumně uvažující člověk věřit ve stvoření světa Bohem? Nebo ten, kdo alespoň trošku přemýšlí, musí přijmout Darwinovu teorii? Co o tom všem říká kalendář?

Více...

Evoluce?

Evoluce?

Proč tu jsem? Odkud jsem přišel a kam jdu? Proč zrovna já a proč zrovna tady? Je to všechno jen náhoda? Čemu nebo komu můžu vděčit za svou existenci? Mohou ve stvoření světa a života milujícím Bohem věřit jen naprostí zabedněnci? A jak je to s evolucí? Existují pro ni pádné vědecké důkazy nebo je to taky jen otázka víry?

Více...

Nahoru