NeuveritelnaOdhaleni.cz
Nový Jeruzalém

25. To nejlepší nakonec

Opravdu existuje nebe? Je to skutečné místo? Pokud ano, jak to tam vypadá a jaké to tam je? Co se o nebi píše v Bibli? Jak bude vypadat obnovená Země? V čem se bude lišit od té současné? Budou tam spasení žít plnohodnotným životem? Bude to místo, kde byste chtěli strávit věčnost? Těšíte se domů?

Tuto přednášku si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej 25. To nejlepší nakonec (36:10)

Stáhnout:

Stahuj 25. To nejlepší nakonec (mp3) (16,6 MB) nebo ulozto.cz (17 MB)

Video:

Video 25. To nejlepší nakonec

Přednášející: Radim Passer

Mléčná dráha

Nebudu se v nebi nudit?

Co je v Bibli napsáno o Božím soudu? Co se můžeme z Písma dozvědět o prvním a druhém vzkříšení a o rozdílu mezi nimi? Co čeká následovníky Ježíše Krista a co ty, kteří se proti Bohu vzbouřili? Jaké informace nám Bible poskytuje o věčném životě a o jeho náplni? Jaké to bude v Božím království? Nebude tam nuda?

Více...

Nový Jeruzalém

Hledání pravdy 3 - Náš budoucí domov

Je nebe pouhým výplodem fantazie, nebo je to skutečné místo? Co se o něm můžeme dozvědět z Bible? Jaké to bude v nebi a jaké na nové zemi, kterou Bůh zaslíbil svým věrným? V čem se bude nová země lišit od té staré? Co tam bude a s čím se tam naopak nesetkáme? Jak bude vypadat život spasených?

Více...

Mojžíš u Rudého moře

Boží království na dosah – Jan Majer ml.

Proč lidé dávají přednost pomíjivé zábavě před věčnými hodnotami? Proč je pro ně křesťanství tak málo přitažlivé? Proč naše zvěstování evangelia není provázeno většími projevy Boží moci? Proč Bůh skrze nás nečiní to, co činil prostřednictvím Mojžíše? Máme život věčný? Je mezi námi přítomno Boží království?

Více...

Nahoru