NeuveritelnaOdhaleni.cz
Zelenina

15. Principy zdravého života

Zdraví často dáváme na přední místo žebříčku našich hodnot, ale vypadá podle toho náš životní styl? Co se o principech zdravého života můžeme dozvědět z Bible? Jaká varování, doporučení a příkazy do ní nechal náš Stvořitel napsat, aby nám ukázal cestu ke zdravému životu? Dokážeme jeho rady přijmout a řídit se jimi?

Tuto přednášku si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej 15. Principy zdravého života (52:23)

Stáhnout:

Stahuj 15. Principy zdravého života (mp3) (24,0 MB) nebo ulozto.cz (25 MB)

Video:

Video 15. Principy zdravého života

Přednášející: Radim Passer

Honzův křest

16. Význam biblického křtu

Je možné udělat tlustou čáru za minulostí a začít znovu? Můžeme "zemřít" svému starému způsobu života a "znovu narodit"? Za jakých podmínek? Jaké hranice má Boží milost a odpuštění? Jak vypadá biblický křest a co je jeho smyslem? Je pro naše spasení důležité, abychom křest podstoupili?

Více...

Zdravá strava

Hledání pravdy 10 - Voda v nádrži

Když si pořídím nové auto, měl bych se zajímat, na jaký druh paliva jezdí? Záleží na tom, co mu natankuji do nádrže, nebo je to úplně jedno? Měl bych se zajímat, co k této otázce říká výrobce vozu? Záleží na tom, co jíme a co pijeme? Neměli bychom vzít v úvahu rady našeho Stvořitele, který nejlépe ví, co nám prospívá a co škodí?

Více...

Prasata

Čisté a nečisté - Prof. Dr. Walter Veith

Proč Bůh rozdělil zvířata, ptáky, ryby i hmyz na čisté a nečisté? Proč svému lidu mluví do toho, co mají jíst a čeho se mají vyvarovat? Nakolik současné vědecké poznatky podporují nebo vyvracejí to, co Bůh lidem o jejich stravě řekl? Proč je moudré držet se psaného Božího slova a odlišovat čisté od nečistého?

Více...

Nahoru