NeuveritelnaOdhaleni.cz
Nebúkadnesarův sen

1. Můžeme rozumět budoucnosti?

Můžeme se něco dozvědět o budoucích událostech, poznat předem, co se stane? Pokud ano, z jakých zdrojů? Co nám může o budoucnosti říci 2600 let starý sen babylónského krále? Řídí Bůh dějiny? Má jejich běh pevně ve svých rukou? Pokud již byla naprostá většina předpovězených událostí naplněna, splní se i ty zbývající?

Tuto přednášku si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej 1. Můžeme rozumět budoucnosti? (39:51)

Stáhnout:

Stahuj 1. Můžeme rozumět budoucnosti? (mp3) (18,2 MB) nebo ulozto.cz (19 MB)

Video:

Video 1. Můžeme rozumět budoucnosti?

Přednášející: Radim Passer

Země v plamenech

2. Bude konec světa?

Jaká nás čeká budoucnost? Mají pravdu ti, kteří tvrdí, že se blíží konec našeho světa? Jaká znamení zmínil Ježíš, když se svými učedníky hovořil o době konce? Naplňují se jeho slova před našima očima? Je zvěst o blízkém konci světa nutně špatnou zprávou nebo tato zpráva může být i dobrá? Můžeme konec světa přežít?

Více...

Socha (Daniel 2)

Sen babylónského krále (Daniel 2)

Je možné nahlédnout do budoucnosti? Kdo tuto schopnost má? Je 2600 let starý sen babylónského krále a jeho naplnění důkazem existence Boha, který řídí dějiny? Je důkazem spolehlivosti Bible? Jak se naplnilo to, co bylo předpovězeno? Zbývá ještě něco, co se má vyplnit? Co nás čeká v blízké budoucnosti?

Více...

Oko

Můžeme nahlédnout do budoucnosti?

Opravdu se můžeme z Nostradamových nebo ze Sibyliných proroctví něco dozvědět o budoucnosti? Co všechno se můžeme o budoucnosti dozvědět z Bible? Jaké důkazy podporují hodnověrnost biblických předpovědí? Která z proroctví zazamenaných v Bibli se již naplnila a která na své naplnění ještě čekají? Jaká před tebou leží budoucnost?

Více...

Nahoru