NeuveritelnaOdhaleni.cz
Mohammed

Více než sny: příběh Mohammeda

Když se Mohammed rozhodl pro hlubší studium Islámu, udělal tím svému otci velkou radost. Krátce po návratu ze studií se však v několika pozoruhodných snech setkal s Ježíšem a jeho život nabral zcela nový směr. Ačkoliv se ho otec kvůli jeho obrácení několikrát pokusil zabít, i on nakonec přijal Krista za svého Spasitele a Pána.

Dini

Více než sny: příběh Dini

Po tragických událostech v rodině a po zklamání, které zažila, se z Dini stala rebelka neuznávající jakékoliv autority. K obratu v jejím životě došlo, když se při modlitbě během Ramadánu setkala s Ježíšem. Jakým problémům musela čelit, když se v muslimském světě rozhodla následovat Krista? Jak se změnilo její srdce?

Více...

Salman Hasan

Salman Hasan - Příběh bývalého muslima

Zajímá se Ježíš Kristus o muslimy? Miluje je? Jakým způsobem se je snaží oslovit? Co všechno je pro ně ochotný udělat? Jak se změní život muslima, když se setká s živým Bohem, který jej uzdraví z nevyléčitelné nemoci? Jak na jeho konverzi ke křesťanství reaguje jeho okolí? Jaký je rozdíl mezi křesťanstvím a islámem?

Více...

Pravá tvář islámu

Pravá tvář islámu

Je islám mírumilovné náboženství nebo náboženství teroru? Jednají vrazi náležející k Islámskému státu podle učení Koránu nebo v rozporu s ním? Jak se podle učení Mohameda mají muslimové chovat k těm, kteří islám nevyznávají? O čem je právo šaría? Jaká je skutečná tvář islámu? Co je fikce a co realita?

Více...

Nahoru