NeuveritelnaOdhaleni.cz
Hidden Agendas

12. Skrytá agenda

Jakou filozofii zastávají tajné společnosti, které se snaží řídit chod našeho světa? Můžeme nějakým způsobem nahlédnout do jejich skrytých plánů? O co přesně jim jde? Do jakých záležitostí strkají své prsty svobodní zednáři? Co všechno se snaží ovlivnit? Podaří se jim jejich nekalé plány naplnit? Mohou uspět?

Boj o Bibli

13. Boj o Bibli

Změnila se zcela situace po středověkém masivním tažení proti Bibli a těm, kdo se drželi jejích pravd? Vzdaly temné duchovní síly svůj boj proti psanému Božímu slovu, které lidem ukazuje na jedinou možnou cestu ke spasení? Co když pouze změnily jeho formu? Co když je nyní jejich boj mnohem rafinovanější než ve středověku?

Více...

Kostel Marie Sněžné

11. Tajemství tajných společností

Skutečně existují tajné společnosti, které významným způsobem ovlivňují chod naší planety? Které skupiny mezi ně patří? Co se můžeme dozvědět z jejich rituálů a symbolů? Liší se učení těchto společností v závislosti na stupni zasvěcení jejich členů? Jakých cílů chtějí dosáhnout? Kdo za nimi ve skutečnosti stojí?

Více...

Šelma z propasti

Šelma z propasti

Koho představuje tajemná dravá šelma z propasti, o které hovoří 11. kapitola knihy Zjevení? Je tato mocnost aktivní i v dnešní době? Dotýká se nás nějak její působení? Máme si na ni dávat pozor? Čím je tak nebezpečná? Existuje plán na zničení křesťanství? Jaké jsou jeho body? Do jaké míry se je již podařilo splnit?

Více...

Nahoru