NeuveritelnaOdhaleni.cz
Od tmy ku svetlu

Od tmy ke světlu

Svědectví studenta Patrika o tom, jak byl vysvobozen ze zajetí démonismu, drog a hudby, o tom, jak postupně poznával úžasné biblické pravdy, které proměňují jeho život, i o tom, jaká moc se skrývá za určitými hudebními styly. Jak se změnil Patrikův život poté, co se setkal s Kristem? Jaké objevy učinil, když se vydal na cestu života?

Mezi jednotlivými částmi je možné přepínat v SEZNAMU VIDEÍ v levém horním rohu přehrávače, případně pomocí třetí ikonky zprava na spodní liště.

Hudební bitva

Hudební bitva (Ivor Myers)

Jaké zbraně používá ďábel ve snaze dostat maximum lidí na svou stranu? Patří mezi ty nejúčinnější i hudba? Nakolik může naše postoje, myšlení, rozhodování a náš pohled na svět ovlivnit to, co posloucháme? Mohou být některé druhy hudby skutečně nebezpečné? Na základě čeho lze rozpoznat, co je pro nás dobré a co ne?

Více...

Prof. Dr. Walter Veith

Prof. Dr. Walter Veith - Moje nejobtížnější cesta

Prof. Dr. Walter Veith byl dlouhá léta byl zapřísáhlým evolucionistou a přesvědčeným ateistou. Pečlivým studiem, ke kterému ho za zvláštních okolností vyprovokoval jeden truhlář, však došel k poznání, že evoluční teorie nemůže obstát tváří v tvář faktům. Poznal také, že existuje Bůh, který mocně zasahuje i v jeho životě.

Více...

Za plotem

Pavel Vaněk - Ze smrti do života

Životní příběh bývalého člena Cizinecké legie, účastníka války v Zálivu a dalších bojových akcí. Muže, který dělal vymahače dluhů, byl zapojen do podvodů kolem lihu a LTO, do pašování kradených aut a drog. Příběh muže, nad kterým albánská mafie vynesla ortel smrti, muže, který probodl srdce policistovi.

Více...

Nahoru