NeuveritelnaOdhaleni.cz
Za plotem

Pavel Vaněk - Ze smrti do života

Životní příběh bývalého člena Cizinecké legie, účastníka války v Zálivu a dalších bojových akcí. Muže, který dělal vymahače dluhů, byl zapojen do podvodů kolem lihu a LTO, do pašování kradených aut a drog. Příběh muže, nad kterým albánská mafie vynesla ortel smrti, muže, který probodl srdce policistovi.

Životní příběh bývalého člena Cizinecké legie, účastníka války v Zálivu a dalších bojových akcí. Muže, který dělal vymahače dluhů, byl zapojen do podvodů kolem lihu a LTO, do pašování kradených aut a drog. Příběh mnohonásobného trestance, spoluvězně Jiřího Kájínka, muže, nad kterým albánská mafie vynesla ortel smrti, muže, který probodl srdce policistovi...

Byl znechucen svým životem a rozhodl se s ním skoncovat. Dal si oprátku kolem krku a chystal se skočit... Čí hlas ho zastavil? Trpěl zhoubnou formou rakoviny v pokročilém stádiu... Kdo ho vyléčil? Byl vyvrhelem společnosti, alkoholikem... Kdo ho proměnil? Kde našel našel pravdu a smysl života?

Neuvěřitelný příběh Pavla Vaňka určitě stojí za to slyšet. Online si ho můžete poslechnout zde:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej Pavel Vaněk - Ze smrti do života (01:34:47)

Stáhnout:

Stahuj Pavel Vaněk - Ze smrti do života (mp3) (65,1 MB) nebo ulozto.cz (68,24 MB)

(Mohelnice, 10.11.2007)

Chalil

Více než sny: příběh Chalila

I když úkolem egyptského teroristy Chalila bylo zdiskreditovat Bibli, ani při jejím důkladném studiu nemohl najít chyby či rozpory, na které by poukázal. Došel k závěru, že v Bibli je pravda a poté, co se ve snu setkal s Ježíšem Kristem, proměnil se ze zapřísáhlého nepřítele křesťanů v jednoho z Ježíšových následovníků.

Více...

Ali

Více než sny: příběh Aliho

Když Ali pochopil, jak svým násilnickým chováním v opilosti ubližuje své rodině a když poznal, že se ze závislosti na alkoholu nedokáže sám dostat, rozhodl se podniknout pouť do Mekky, aby se stal pravým muslimem a své závislosti se zbavil. Ke svému překvapení se tam setkal s Ježíšem, který z něj učinil nového člověka.

Více...

Schody

Cesta do nadpřirozeného světa - Roger J. Morneau

Existuje nadpřirozený svět, který je za běžných okolností skryt našim očím? Jaké bytosti, mocnosti či síly jej obývají? Je spiritismus pouze neškodnou zábavou? Je rozumné vstupovat do kontaktu s démony? Existuje někdo, kdo je schopen bezmocného člověka vytrhnout z jejich spárů a ukázat mu cestu k záchraně?

Více...

Nahoru