NeuveritelnaOdhaleni.cz
Clifford Goldstein

Clifford Goldstein - Cliffův výlet

Jakou cestu musí urazit zarytý ateista židovského původu zabývající se filozofickými úvahami plnými relativismu, aby poznal skutečný smysl svého života? Je možné, aby někdo takový uvěřil v Ježíše Krista a vzdal se pro něj svého největšího pokladu? Jakou cenu byl nakonec Cliff ochoten zaplatit za poznání pravdy? Litoval toho někdy?

Clifford Goldstein - Cliffův výlet.mp4

Český dabing

Prof. Dr. Walter Veith

Prof. Dr. Walter Veith - Moje nejobtížnější cesta

Prof. Dr. Walter Veith byl dlouhá léta byl zapřísáhlým evolucionistou a přesvědčeným ateistou. Pečlivým studiem, ke kterému ho za zvláštních okolností vyprovokoval jeden truhlář, však došel k poznání, že evoluční teorie nemůže obstát tváří v tvář faktům. Poznal také, že existuje Bůh, který mocně zasahuje i v jeho životě.

Více...

Ali

Více než sny: příběh Aliho

Když Ali pochopil, jak svým násilnickým chováním v opilosti ubližuje své rodině a když poznal, že se ze závislosti na alkoholu nedokáže sám dostat, rozhodl se podniknout pouť do Mekky, aby se stal pravým muslimem a své závislosti se zbavil. Ke svému překvapení se tam setkal s Ježíšem, který z něj učinil nového člověka.

Více...

Za plotem

Pavel Vaněk - Ze smrti do života

Životní příběh bývalého člena Cizinecké legie, účastníka války v Zálivu a dalších bojových akcí. Muže, který dělal vymahače dluhů, byl zapojen do podvodů kolem lihu a LTO, do pašování kradených aut a drog. Příběh muže, nad kterým albánská mafie vynesla ortel smrti, muže, který probodl srdce policistovi.

Více...

Nahoru