NeuveritelnaOdhaleni.cz
Australopithecus :-)

Řeč zkamenělin II – Prof. Dr. Walter Veith

Co říkají zkameněliny o původu člověka a o jeho vývoji? Jaké přechodové články byly nalezeny? Co všechno dokážou vědci vyčíst z jednoho starého zubu? Která jejich zjištění jsou založená na faktech a která na bujné fantazii? Proč je celosvětová potopa i přes existující důkazy tak vehementně popírána?

Jaký vliv mělo předpotopní klima na velikost rostlin a živočichů? Jak vznikla ložiska uhlí, ropy a zemního plynu? Kdy došlo k oddělení kontinentů? Trvala doba ledová skutečně statisíce let? Proč došlo k vymírání živočišných druhů?

Přednáška Prof. Dr. Waltera Veitha:

 • Řeč zkamenělin II - 1. část

  První část přednášky si můžete poslechnout online:

  Loading player...

  Přehrát na webu yourlisten.com:

  Poslouchej Řeč zkamenělin II - 1. část – Prof. Dr. Walter Veith (45:17)

  Stáhnout:

  Stahuj Řeč zkamenělin II - 1. část – Prof. Dr. Walter Veith (mp3) (31,1 MB)

 • Řeč zkamenělin II - 2. část

  Druhou část přednášky si můžete poslechnout online:

  Loading player...

  Přehrát na webu yourlisten.com:

  Poslouchej Řeč zkamenělin II - 2. část – Prof. Dr. Walter Veith (51:14)

  Stáhnout:

  Stahuj Řeč zkamenělin II - 2. část – Prof. Dr. Walter Veith (mp3) (35,2 MB) nebo ulozto.cz (60 MB) - obě části

Pustá a prázdná

Původ života na Zemi – Prof. Dr. Walter Veith

Jak mohl na naší planetě vzniknout život? Skutečně existovaly vhodné podmínky pro jeho samovolný vznik? Vynořily se základní stavební prvky života z prapůvodní „organické polévky“? Jak přišel Charles Darwin na svou teorii pozvolného vývoje druhů? Co věděl o genetice? Jak funguje „přirozený výběr“?

Více...

Jablko

Jablko sváru: Je evoluce pravdou? - Sylvia Bakerová

Jaká je pravda o vzniku světa a původu života? Je skutečně evoluční teorie vědecky prokázaná nebo existují důkazy podporující pravdivost Bible? Je biblický záznam o celosvětové potopě pouhým mýtem, nebo popisem skutečné události, která dramaticky ovlivnila život na naší planetě? Čemu máme věřit? Co říkají fakta?

Více...

Evoluce?

Evoluce?

Proč tu jsem? Odkud jsem přišel a kam jdu? Proč zrovna já a proč zrovna tady? Je to všechno jen náhoda? Čemu nebo komu můžu vděčit za svou existenci? Mohou ve stvoření světa a života milujícím Bohem věřit jen naprostí zabedněnci? A jak je to s evolucí? Existují pro ni pádné vědecké důkazy nebo je to taky jen otázka víry?

Více...

Nahoru