NeuveritelnaOdhaleni.cz
Kristus a bohatý mládenec

Příprava na návrat Ježíše Krista – Jan Dymáček

Biblická znamení se naplňují a ukazují na to, že se schyluje k největší události v dějinách lidstva. Druhý Ježíšův příchod je velice blízko a dojde k němu, ať tomu věříte nebo ne. Jak má vypadat příprava na Kristův návrat? V čem spočívá? Můžeme mít jistotu spasení založenou na reálném základě?

Toto kázání si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej Příprava na návrat Ježíše Krista – Jan Dymáček (43:09)

Stáhnout:

Stahuj Příprava na návrat Ježíše Krista – Jan Dymáček (mp3) (29,6 MB) nebo ulozto.cz (31 MB)

Exploze

Konec světa můžeme přežít

Opravdu žijeme v posledních dnech tohoto světa? Mohou se předpovědi týkající se jeho konce stát realitou? Můžeme si tváří v tvář přicházejícím událostem uchovat naději do budoucnosti? Je možné konec světa přežít? Za jakých podmínek? Pro koho je možnost záchrany otevřená? Co rozhodne o našem přežití či smrti?

Více...

Voda...

Jako bylo za dnů Noe...

Proč Ježíš upozorňoval své učedníky na to, že se doba krátce před jeho návratem bude podobat době před celosvětovou potopou? V čem má ta podobnost spočívat? Před čím se nás Ježíš snaží varovat? Pokud se tento svět chýlí ke svému konci, existuje možnost záchrany? Pro koho je otevřená?

Více...

Babylón

Vyjdi z Babylóna, lide můj!

Proč je ve Zjevení Boží lid vyzýván k opuštění Babylóna, když v době napsání této knihy Babylón už dávno neexistoval? Bude toto město znovu vybudováno nebo jde o symbol, kterému je třeba porozumět? Čím se vyznačuje babylónský způsob myšlení? Proč bychom měli z Babylóna vyjít? Jak se můžeme stát občany Božího království?

Více...

Nahoru