NeuveritelnaOdhaleni.cz
Cesta k životu

Jako zrnko hořčice

Jak se pozná opravdová víra? Co musím udělat, abych ji získal? Jak můžu ve víře růst? Existuje tajný recept pro mocné náboženské probuzení? Stačí, když budu znát správnou cestu nebo se po ní musím skutečně vydat? Co se stane s mým životem, když spojím teorii s praxí? Co se stane, když budu mít víru jako zrnko hořčice?

Toto kázání si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej Jako zrnko hořčice (37:25)

Stáhnout:

Stahuj Jako zrnko hořčice (mp3) (34,30 MB) nebo ulozto.cz (35,92 MB)

Přečíst text:

Čti Jako zrnko hořčice

Místo v srdci

Vyvolte si dnes, komu chcete sloužit

Proč patří možnost svobodné volby mezi největší dary, které jsme od Boha dostali? Nakládáme s tímto darem rozumně? Využíváme jej s rozvahou? Pokud si skutečně každý den vybíráme, komu chceme sloužit, kdo nebo co je tvou dnešní volbou? Před kým nebo před čím se ve svém životě klaníš? Zvolil sis moudře?

Více...

Modlitba za svítání

Dýchá tvoje duše?

Má smysl trávit čas na modlitbách? Slyší Bůh prosby, které k němu vysíláme? Věnuje jim pozornost? Odpovídá na ně nebo je nechává bez povšimnutí? Jaké mohou být překážky pro vyslyšení našich modliteb? Jakou moc mají přímluvné modlitby za druhé? Proč jsme k nim v Bibli opakovaně vyzýváni? Dýchají naše duše?

Více...

Pošta pre Teba: Proměněná srdce

Pošta pre Teba: Proměněná srdce

Jedna z romských komunit na Slovensku prochází zásadní změnou. V čem tato změna spočívá? Kdo nebo co dokáže měnit (nejen) romská srdce? Jak velké dílo může Bůh vykonat skrze jednoho člověka ochotného jít tam, kam ho posílá? Jak velká je proměňující moc evangelia?

Více...

Nahoru