NeuveritelnaOdhaleni.cz
Dollar - In God We Trust

19. Nejlepší investice

Co říká Bible o majetku a bohatství? Můžeme v ní najít rady, jak nakládat s penězi? Co můžeme v Písmu číst o správném hospodaření s časem, schopnostmi a dalšími dary, které nám náš Stvořitel svěřil? Proč Bůh ustanovil systém desátků? Potřebuje naše peníze nebo je za tím něco jiného? Jaká je nejlepší investice?

Tuto přednášku si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej 19. Nejlepší investice (39:59)

Stáhnout:

Stahuj 19. Nejlepší investice (mp3) (18,3 MB) nebo ulozto.cz (19 MB)

Video:

Video 19. Nejlepší investice

Přednášející: Radim Passer

Na pláži

20. Pravda osvobozuje

Existuje objektivní pravda? Pokud ano, stojí za to ji hledat? Je vůbec možné ji nalézt? Na základě čeho můžeme pravdu odlišit od svodů, polopravd a lží? Existuje důvěryhodný zdroj pravdy? Pokud pravdu nalezneme, jak se k ní máme postavit? Opravdu nás může osvobodit? Od čeho? Nejsme snad svobodní i bez poznání pravdy?

Více...

Peníze a dluhy

Peníze a dluhy

Peníze vládnou světu. Denně jsme vystaveni tlaku reklam snažících se nás přesvědčit o tom, že nabízený produkt je pro nás nepostradatelný. Denně jsme nuceni odolávat nabídkám společností lákajících k životu na dluh. Můžeme v Bibli najít principy, jejichž přijetí nás naučí správně hospodařit a pomůže nám vyhnout se dluhové pasti?

Více...

Dolary

Tony Mavrakos – 1000 dolarů za jediný biblický verš

Svědectví bývalého baptistického kazatele o tom, jak zvláštní finanční nabídka změnila jeho život. Jeden z posluchačů jeho kázání mu nabídl 1000 dolarů za jediný verš, který by dokázal, že učení, kterému věří stamiliony křesťanů téměř ze všech církví, je biblické. Získal Tony Mavrakos balík peněz nebo něco mnohem lepšího?

Více...

Nahoru