NeuveritelnaOdhaleni.cz
Great Controversy

Velký spor věků - Ellen Gould Whiteová

Zajímá vás historie sporu mezi pravdou a lží od zničení Jeruzaléma v roce 70 až po události doby konce? Zajímáte se o dějiny Božího lidu plné těžkostí ale i Božích přiznání, o pronikání falešného učení do církve, o boj mezi dobrem a zlem? Zajímá vás biblická vize budoucích událostí? Pak je tato kniha určena právě pro vás.

Kniha Velký spor věků (The Great Controversy) od americké autorky Ellen Gould Whiteové je posledním dílem pentalogie Drama věků. Vyšla u nás už několikrát pod různými názvy - Vítězství lásky Boží, Velké drama věků, Velký spor věků. I když od jejího prvního vydání uběhlo již více než 100 let, jsem přesvědčen, že její poselství zůstává aktuální i dnes.

V této knize je popsána historie sporu mezi pravdou a lží od zničení Jeruzaléma v roce 70 až po události doby konce. Pokud se zajímáte o dějiny Božího lidu plné těžkostí ale i Božích přiznání, o pronikání falešného učení do církve, o boj mezi dobrem a zlem a o biblickou vizi budoucích událostí, tato kniha určitě stojí za přečtení.

Značná pozornost je v knize věnována prorockému výhledu — závěrečným dramatickým událostem lidských dějin, jak je předznamenávají jedinečná biblická proroctví. Těžiště celé knihy však směřuje ke starodávné naději, se kterou žili a ke které se upínali lidé všech věků.

Konečná vize končí překvapivým východiskem pro celou naši planetu, která se potýká s problémy, jež jsou běžnými přirozenými prostředky neřešitelné.

Velký spor věků - zdarmaDíky stránkám VelkySporVeku.eu (nebo přesněji díky lidem, kteří za nimi stojí) můžete nyní tuto knihu v tištěné podobě získat zcela ZDARMA. Objednejte si zdarma knihu Velký spor věků, díky které můžete nahlédnout do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Můžete být nejen svědkem boje reformátorů za pravdu, ale můžete poznat i biblický pohled na rychle se blížící závěr lidských dějin.

Pokud chcete tuto nevšední knihu zdarma získat, si můžete si ji objednat emailem: knihy@velkysporveku.eu, na poštovní adrese: Velký spor věků, PO BOX č. 23, Liberec, PSČ 460 14 nebo přes objednací formulář.

Více info na stránkách VelkySporVeku.eu.

Tuto knihu si můžete také stáhnout:

Velký spor věků - Ellen Gould Whiteová

Další knihy E. G. Whiteové si můžete přečíst online na stránkách EllenWhiteova.cz nebo na stránkách egwwritings.org.

Nahoru