NeuveritelnaOdhaleni.cz
Odkazy na zajímavé weby

Odkazy na zajímavé weby

Všecko zkoumejte, dobrého se držte; zlého se chraňte v každé podobě. Sám Bůh pokoje nechť vás cele posvětí a zachová vašeho ducha, duši i tělo bez úrazu a poskvrny do příchodu našeho Pána Ježíše Krista.

1. Tesalonickým 5,21-23

ADRA

ADRA

Jedna z nejdůvěryhodnějších humanitárních organizací s pobočkami po celém světě. Pomoc se skutečně dostane k potřebným lidem bez ohledu na jejich národnost, náboženství či barvu pleti. Pomůžeš i ty?
www.adra.cz

Amazing Discoveries CZ SK

Amazing Discoveries CZ SK

Česká verze stránek Amazing Discoveries. Série přednášek Prof. Waltera Veitha v češtině nebo slovenštině, články, mp3, biblické lekce...
www.adcz.cz

Bible do mobilu

Bible do mobilu

Java aplikace pro starší typy mobilních telefonů, Bible pro iPhone, pro Android, do elektronických čteček i pro PDA. Snadná a rychlá navigace, vyhledávání a další užitečné funkce. Vše samozřejmě zdarma. Mějte Bibli stále po ruce...
bible.kvalitne.cz

Bibleinfo

Bibleinfo

Váš zdroj stručných biblických odpovědí na různé životní otázky, které si možná kladete i vy. Naleznete zde radu, nasměrování, povzbuzení a pomoc. A to vše z Božího slova.
www.bibleinfo.cz

BibleTV

BibleTV

Biblické poselství je úžasné. Je plné Naděje, Jistoty, Lásky a skvělé Vize pro blízkou i vzdálenou budoucnost. BibleTV si klade za cíl přinášet zajímavé programy z křesťanského prostředí a především ukázat na to, že Bůh je mocný a živý.
www.bibletv.cz

Bohoslužby online

Bohoslužby online

Nemáte příležitost navštěvovat bohoslužby, nebo se prostě stydíte na nějakou zajít? Na těchto stránkách se jich můžete zúčastnit on-line i ze záznamu. K dispozici je rozsáhlý video i audio archiv.
www.bohosluzbyonline.cz

CoJePoSmrti.cz

CoJePoSmrti.cz

Co se děje s člověkem po smrti? Existuje život po životě? Jaká je pravda o pekle? Jsou duchové a nadpřirozená zjevení reálná? O jaké bytosti ve skutečnosti jde? Kde můžete na tyto otázky najít pravdivé odpovědi?
www.cojeposmrti.cz

DesetPrikazani.cz

DesetPrikazani.cz

Je desatero dávno překonaná záležitost? Je stále platné nebo bylo zrušeno ukřižováním Ježíše Krista? Jaký je význam desatera přikázání pro náš život? Je rozumné brát ho na lehkou váhu? Tvoří desatero samotnou podstatu nebeské vlády?
www.desetprikazani.cz

Dobrý pastýř

Dobrý Pastýř

Na této stránce můžete nalézt audio knihy americké spisovatelky Ellen Gould Whiteové. Série Drama věků, Cesta ke Kristu, Kristova podobenství, Myšlenky z hory blahoslavenství, Rané spisy, Výchova...
www.dobrypastyr.cz/audioknihy.htm

Hope TV

Hope TV

Křesťanská internetová televize, patřící do mezinárodní televizní sítě Hope Channel, která chce svým divákům přinášet naději, radost a pozitivní pohled na život. Navštivte rozsáhlý video archiv.
www.hopetv.cz

Ježíš - Tvá naděje

Ježíš - Tvá naděje

Jaký je původ a smysl našeho života? Existuje Bůh? Jaký je? Proč dovolí tolik zla? Co nás čeká v budoucnosti? Kým je Ježíš Kristus? Kým chce být pro každou lidskou bytost? Co se stane, až se vrátí na naši Zemi?
www.tvanadeje.cz

Kreacionismus.cz

Kreacionismus.cz

Je kreacionistický pohled na vznik světa a počátek života založený na vědeckých základech? Je možné, že opravdu existuje Stvořitel, který je původcem všeho, co je? Získejte odpovědi na své otázky.
www.kreacionismus.cz

Křesťanské filmy

Kresťanské filmy

Na tomto webu je velká sbírka filmů a videí s křesťanskou tématikou. Můžete zde najít dokumenty, přednášky, kázání, hrané filmy i filmy pro děti. Jako bonus je k dispozici i několik knih a další zajímavé materiály.
krestanske-filmy.webnode.sk

Planéta v nebezpečenstve

Planéta v nebezpečenstve

Na tomto webu můžete shlédnout videozáznamy přednášek Emanuela Dudy, v nichž se zamýšlí nad prorockými obrazy knihy Zjevení. Chcete nahlédnout do budoucnosti? Máte možnost...
zvolen.casd.sk/bsb

PodPovrchom.sk

Pod Povrchom

Chcete lépe porozumět biblické knize Zjevení, jejím proroctvím a obrazům? Chcete porozumět starozákonním příběhům? Na této stránce najdete množství videí, která vám s tím určitě pomohou.
PodPovrchom.sk

Poznajte nový život s Bohom

Poznajte nový život s Bohom

Trápí vás otázky týkající se původu života, pravdy, věčnosti...? Na tomto webu najdete spoustu studijních materiálů, kázání, dokumentů a dalších zdrojů, které vám mohou s hledáním odpovědí pomoci.
zmensvojzivot.mypage.cz

SedmyDenSobota.cz

SedmyDenSobota.cz

Proč nás Bůh ve čtvrtém přikázání desatera vyzývá, abychom pamatovali na sedmý den týdne? Proč je z Božího pohledu tento den tak důležitý? Záleží na tom, který den zachováváme jako den odpočinku? Jak máme prožívat sobotu podle Božího nařízení?
www.sedmydensobota.cz

Středisko korespondenčních kurzů

Středisko korespondenčních kurzů

Korespondenční i online kurzy - Globální problémy, Objevy v Bibli, Impulzy života, Harmonická rodina, Zvládej svůjživot, vezmi zdraví do svých rukou, kurz pro děti i teenagery... Vše je nezávazné a zdarma.
www.skk.cz

Studijní on-line Bible

Studijní on-line Bible

Chcete se seznámit s největším světovým bestsellerem všech dob? 19 českých překladů, 5 slovenských a spousta dalších v mnoha jazycích. Samozřejmostí je pokročilé vyhledávání a porovnávací režim.
www.obohu.cz/bible

Tajemství hudby

Tajemství hudby

Odhalte tajemství hudebního průmyslu. Poznejte, jak to, co posloucháme a čím se zabýváme, ovlivňuje naše myšlenky, charakter a jednání.
www.tajemstvihudby.cz

Ten, který přichází

Ten, který přichází

Kniha popisující strhující životní příběh Ježíše Krista. Jaké bylo jeho poslání? Co doopravdy učil? Splní slib o svém návratu? Objednejte si knihu, stáhněte si e-book v různých formátech nebo audio knihu - to vše zdarma.
www.tenkteryprichazi.cz

Velký spor věků

VelkySporVeku.eu

Objednejte si zdarma knihu popisující dějiny sporu mezi pravdou a lží od zničení Jeruzaléma v roce 70 až po události doby konce. Jak v tomto období probíhal boj mezi dobrem a zlem? Jaká je biblická vize budoucích událostí?
www.velkysporveku.eu

ZnameniCasu.cz

ZnameniCasu.cz

Zajímá vás původ a smysl našeho života? Blízká budoucnost? Zajímá vás, jestli archeologické nálezy potvrzují pravdivost Bible? Chtěli byste vědět, jestli s námi komunikují zemřelí? Objevte biblické pravdy…
www.znamenicasu.cz

Nahoru