NeuveritelnaOdhaleni.cz
S hlavou v dlaních

Co mám dělat, abych získal věčný život? – J. Dymáček

Otázka, kterou Ježíši Kristu položil bohatý mládenec před téměř 2000 lety, zůstává jistě aktuální i dnes. Můžeme nějakým způsobem získat věčný život? Nebo do něj můžeme pouze vejít? Co pro to musíme udělat? Co říká Ježíš o správném uspořádání životních hodnot? Co to znamená „následovat“ Ježíše Krista? Jak se to dělá?

Kázání Jana Dymáčka si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej Co mám dělat, abych získal věčný život? – J. Dymáček (40:05)

Stáhnout:

Stahuj Co mám dělat, abych získal věčný život? – J. Dymáček (mp3) (36,7 MB) nebo ulozto.cz (38 MB)

Ježíš a cizoložnice

Co mám dělat?

Jsem opravdu tak dobrým člověkem, že si zasloužím věčný život? Nebo je moje spravedlnost jen iluzí a potřebuji si uvědomit svůj skutečný stav? Co když poznám, že jsem hříšník, který nemá Bohu co nabídnout? Co mám dělat, abych s ním byl smířen? Co mám dělat, aby mě přijal? Jak můžu získat spasení?

Více...

Cesta ke světlu

Cesta ke Kristu – Ellen Gould Whiteová

Tato kniha ukazuje na Ježíše, který jediný může naplnit potřeby naší duše. Píše se v ní o Kristově lásce k nám, o úžasném daru spasení, který nám zdarma nabízí, o pokání, víře a přijetí, o růstu v Kristu, o daru modlitby, vypořádání se s pochybami a o radosti, kterou život s Ježíšem přináší.

Více...

Exploze

Konec světa můžeme přežít

Opravdu žijeme v posledních dnech tohoto světa? Mohou se předpovědi týkající se jeho konce stát realitou? Můžeme si tváří v tvář přicházejícím událostem uchovat naději do budoucnosti? Je možné konec světa přežít? Za jakých podmínek? Pro koho je možnost záchrany otevřená? Co rozhodne o našem přežití či smrti?

Více...

Nahoru