NeuveritelnaOdhaleni.cz
Okultismus

S čerty nejsou žerty

Opravdu kolem nás působí mocnosti zla, které se nás snaží svést na cestu vedoucí k zániku? Jsou čerti jen přihlouplými pohádkovými bytostmi nebo nám hrozí reálné nebezpečí od démonů? Je zahrávání si se spiritismem pouhou nevinnou zábavou? Proč Bible odsuzuje vše, co má spojitost s okultismem? Můžeme se ubránit silám zla? Jak?

Schody

Cesta do nadpřirozeného světa - Roger J. Morneau

Existuje nadpřirozený svět, který je za běžných okolností skryt našim očím? Jaké bytosti, mocnosti či síly jej obývají? Je spiritismus pouze neškodnou zábavou? Je rozumné vstupovat do kontaktu s démony? Existuje někdo, kdo je schopen bezmocného člověka vytrhnout z jejich spárů a ukázat mu cestu k záchraně?

Více...

Duchové

14. Hlasy ze záhrobí

Umírá při smrti pouze tělo a duše žije dál? Vrací se duchové zemřelých na svět, aby navštívili ty, kteří jsou ještě naživu? Můžeme komunikovat s mrtvými? Mohou nám spiritistická média sprostředkovat kontakt s těmi, kteří již zemřeli? S kým se opravdu můžeme při seanci setkat? Je vyvolávání duchů bezpečné?

Více...

Kobra

Odhalený - Sarah Draget

Jak je možné, že staré lži, kterou ďábel v rajské zahradě oklamal Adamovu ženu, věří i v dnešní době tak velké množství lidí? Jaká je pravda o údajné nesmrtelnosti naší duše, o stavu mrtvých? Je možné při spiritistických seancích kontaktovat zesnulé? Proč takové praktiky Bůh v Bibli zakazuje? Co s námi bude po smrti?

Více...

Nahoru