NeuveritelnaOdhaleni.cz
Komunikace s Bohem

Můžeme komunikovat s Bohem?

Je možné nějakým způsobem kontaktovat Boha? Jak se k němu můžu dostat? Existuje pro to nějaký stanovený postup? Zajímá se Stvořitel vesmíru o obyčejného člověka, jako jsem já? Je ochotný věnovat mi pozornost? Vyslechne mne vůbec? Proč bych měl Bohu říkat to, co už dávno ví? Jak funguje modlitba? Co v ní můžu Bohu říct?

Modlitba za svítání

Dýchá tvoje duše?

Má smysl trávit čas na modlitbách? Slyší Bůh prosby, které k němu vysíláme? Věnuje jim pozornost? Odpovídá na ně nebo je nechává bez povšimnutí? Jaké mohou být překážky pro vyslyšení našich modliteb? Jakou moc mají přímluvné modlitby za druhé? Proč jsme k nim v Bibli opakovaně vyzýváni? Dýchají naše duše?

Více...

Srdce z dlaní

Někdo tě má rád

Kde se v člověku bere touha milovat a být milován? Proč je naplnění této touhy pro člověka tak důležité? Může být láska produktem evoluce? Jakou naději mají ti, kteří se cítí osamělí a nemilovaní? Může takovým lidem něco nabídnout Bůh? Chce Bůh zahrnout svou láskou i mě? Opravdu už nemusím být nikdy sám?

Více...

Mark Schultz

He's My Son – Mark Schultz

Když byl Mark Schultz vedoucím mládeže, prožíval se svěřenými dětmi jejich radosti i starosti, vzestupy i pády. Když byla u jednoho chlapce z mládeže diagnostikována leukémie, stal se Mark součástí života rodiny, která nevěděla, zda nepřijde o syna. Slyší Bůh modlitby zoufalých rodičů? Může jejich syna uzdravit?

Více...

Nahoru