NeuveritelnaOdhaleni.cz
Holubice

25. Cizí oheň

Co je podle Ježíše Krista největším nebezpečím v době konce? Před čím své následovníky především varuje? Přinášejí známí televizní charismatičtí evangelisté pravé evangelium? Odkud pochází jejich filozofie? Na co se zaměřují? Čím chtějí oslovit davy a přivést je do své církve? Komu ve skutečnosti slouží?

Socha Krista v Rio de Janeiro

Dávejte si pozor, aby vás někdo nesvedl

Co Ježíš považoval za největší nebezpečí, kterému budou lidé čelit v době konce? Před čím své učedníky obzvlášť varoval? Proč je právě svod tak nebezpečný? Jak se před ním můžeme ochránit? Jak nenaletět falešným prorokům a mesiášům? Co nám pomůže odlišit pravdu od lži? Na jakém základě máme budovat svůj život?

Více...

Hudební bitva

Hudební bitva (Ivor Myers)

Jaké zbraně používá ďábel ve snaze dostat maximum lidí na svou stranu? Patří mezi ty nejúčinnější i hudba? Nakolik může naše postoje, myšlení, rozhodování a náš pohled na svět ovlivnit to, co posloucháme? Mohou být některé druhy hudby skutečně nebezpečné? Na základě čeho lze rozpoznat, co je pro nás dobré a co ne?

Více...

Lupa

Jak rozpoznat padělek od pravého? – Jan Majer ml.

Jakou nejúčinnější metodu používá satan ve své snaze odvést lidi od jejich milujícího nebeského Otce? Se kterou taktikou slaví největší úspěchy? Jak Bible popisuje povahu a nebezpečnost satanových svodů v době konce? Budou proti nim křesťané imunní? Jakým způsobem můžeme rozeznat falzifikát od originálu?

Více...

Nahoru