NeuveritelnaOdhaleni.cz
Schody

Cesta do nadpřirozeného světa - Roger J. Morneau

Existuje nadpřirozený svět, který je za běžných okolností skryt našim očím? Jaké bytosti, mocnosti či síly jej obývají? Je spiritismus pouze neškodnou zábavou? Je rozumné vstupovat do kontaktu s démony? Existuje někdo, kdo je schopen bezmocného člověka vytrhnout z jejich spárů a ukázat mu cestu k záchraně?

V knize Cesta do nadpřirozeného světa (A Trip Into the Supernatural) popisuje Roger J. Morneau velice zajímavou část svého života. I když pocházel ze zbožné katolické rodiny, brzy ztratil svou víru. Jako mladý muž se setkal se spiritismem, nahlédl do zákulisí tajného kultu uctívajícího démony a téměř se stal jeho členem. Jeho dramatické vyprávění nejen odhaluje realitu existence padlých andělů, ale především ukazuje na milujícího a mocného Boha, který je schopen bezmocného člověka vytrhnout ze spárů zuřícího satana, ochránit ho před zlem a poskytnout mu cestu k záchraně.

Kniha ve formátu PDF:

PDF Cesta do nadpřirozeného světa - Roger J. Morneau

Zdroj: www.3an.sk

Tištěnou podobu této knihy si můžete koupit například na www.jupos.cz.

Duchové

14. Hlasy ze záhrobí

Umírá při smrti pouze tělo a duše žije dál? Vrací se duchové zemřelých na svět, aby navštívili ty, kteří jsou ještě naživu? Můžeme komunikovat s mrtvými? Mohou nám spiritistická média sprostředkovat kontakt s těmi, kteří již zemřeli? S kým se opravdu můžeme při seanci setkat? Je vyvolávání duchů bezpečné?

Více...

Socha Krista v Rio de Janeiro

Dávejte si pozor, aby vás někdo nesvedl

Co Ježíš považoval za největší nebezpečí, kterému budou lidé čelit v době konce? Před čím své učedníky obzvlášť varoval? Proč je právě svod tak nebezpečný? Jak se před ním můžeme ochránit? Jak nenaletět falešným prorokům a mesiášům? Co nám pomůže odlišit pravdu od lži? Na jakém základě máme budovat svůj život?

Více...

Kobra

Odhalený - Sarah Draget

Jak je možné, že staré lži, kterou ďábel v rajské zahradě oklamal Adamovu ženu, věří i v dnešní době tak velké množství lidí? Jaká je pravda o údajné nesmrtelnosti naší duše, o stavu mrtvých? Je možné při spiritistických seancích kontaktovat zesnulé? Proč takové praktiky Bůh v Bibli zakazuje? Co s námi bude po smrti?

Více...

Nahoru