NeuveritelnaOdhaleni.cz
Díra

Prázdnota

Ve vesmíru je prázdnota, která svou ničivou mocí ohrožuje každého z nás. Toto nebezpečné prázdno není vzdáleno tisíce světelných let. Je nám mnohem blíž, než si většina lidí uvědomuje. Kde se tedy tato prázdnota nachází? Můžeme ji nějak zaplnit, aby nás nepohltila? Dokáže nás z tohoto nebezpečí vytrhnout náš Bůh?

The Hole

České titulky

Muž v jámě

Muž v jámě

Jaké jsou šance člověka, pokud se dostane na úplné dno svého života? Do čeho může vložit svou naději? Může mu pomoci víra? Jaké východisko mu dokážou nabídnout velká světová náboženství? Které z nich mu pomůže dostat se z hluboké jámy? V koho se vyplatí složit svou naději? Kdo nám nabízí skutečnou záchranu?

Více...

Vězeň hříchu

Evangelium

V jaké situaci se jako hříšní lidé nacházíme? Co všechno je součástí evangelia, dobré zprávy, kterou nám přináší Bible? Je evangelium pouze o odpuštění našich hříchů nebo nám přináší ještě užásnější zprávy o tom, co všechno pro nás Ježíš udělal a co všechno nám nabízí? O čem všem je vlastně evangelium?

Více...

Také ateista (digma)

Také ateista

Jsi ateista? Jaký je bůh, ve kterého nevěříš, bůh, kterého odmítáš? Jaký je jeho charakter? Co o něm víš? Proč s ním nechceš mít nic společného? Může se ateista v otázce své nevíry shodnout s křesťanem, který věří v pravého Boha? V jakém smyslu může být i pravověrný křesťan ateistou?

Více...

Nahoru